SYSTEMY IT

Na potrzeby naszych klientów tworzymy systemy odpowiadające na ich biznesowe zapotrzebowanie. Jeśli poszukujesz rozwiązania z zakresu informatyki, które usprawni procesy i efektywność Twojej firmy spotkaj się z nami i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić. Dbamy o terminowe realizacje i trzymanie się z góry ustalonego budżetu, tak żeby kreowanie dedykowanego oprogramowania nie ciągnęło się w nieskończoność.

Zajmujemy się wykonywaniem analiz na zlecenie, wdrożeniem systemów i szkoleniem pracowników. Przykładamy dużą uwagę do przygotowania firmy do wdrożenia nowego lub zmienionego systemu, tak aby zwiększyć komfort Twoich pracowników w trakcie zmiany w organizacji.


PERFECT IMAGERY

ANALIZA POTRZEB I CELÓW BIZNESOWYCH

Analizujemy potrzeby Twojej firmy i definiujemy cele biznesowe jakie można osiągnąć dzięki wdrożeniu nowego oprogramowania. Szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań, które pozwolą nam wdrożyć system w zaplanowanym czasie.

CATCHY SLOGANS

PLANOWANIE

Kładziemy duży nacisk na rozplanowanie systemu i prac z nim związanych żeby jak najlepiej przygotować Twoją firmę do wdrożenia. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych problemów na etapie testowania oprogramowania w środowisku Twojej firmy.

LAUNCH

DĄŻYMY DO PROSTOTY

Dbamy o to, żeby zaproponować rozwiązania jak najbardziej zoptymalizowane dla Twojej firmy. Szukamy sposobów jak ułatwić pracę Tobie i Twoim pracownikom, nasze systemy mają przede wszystkim służyć realizacji celów biznesowych.

Zapytaj o cenę

Szukasz pomysłu usprawnienie swojej firmy? Możemy przygotować dla Ciebie analizę co dzieje się w świecie i podpowiedzieć jakich rozwiązań poszukują Twoi klienci. Taka analiza pozwoli Ci lepiej przygotować się do wdrożenia systemu.