APLIKACJE MOBILNE

Aplikacja mobilna to prestiż dla firmy, ukłon stronę klientów i sposób żeby zwiększyć promocję i sprzedaż. Branża e-commerce odnotowuje duże wzrosty wśród użytkowników smartfonów. Klienci regularnie porównują produkty i oferty przy pomocy swoich telefonów, które mają pod ręką i co raz częściej kupują używając dedykowanych aplikacji.

Pamiętaj, że aplikacje dają o wiele większe możliwości niż udostępnienie sklepu. Możesz budować lojalność swoich klientów przez aplikacje z kodami rabatowymi, grami lub organizatorami, które usprawnią obsługę. Aplikacja mobilna to także świetne rozwiązanie na targi, dzięki temu osoby które poznają Twoją firmę na targach od razu mogą wejść z Twoim przedsiębiorstwem w interakcję.


PERFECT IMAGERY

RÓŻNE SYSTEMY I URZĄDZENIA

Tworzymy aplikacje mobilne na iOS i Android działające na smartfonach i tabletach. Systemy te są obecnie dominujące na rynku światowym, korzysta z nich 95% użytkowników mobile. Projektujemy aplikacje, które są intuicyjne dla użytkowników różnych systemów i urządzeń.

CATCHY SLOGANS

BEACONY

Współpracujemy z firmą Estimote z Krakowa w zakresie tworzenia aplikacji zintegrowanych z beaconami. Estimote daje nam urządzenia, my tworzymy oprogramowanie. Beacon pomoże połączyć Twoją aplikację z rzeczywistością.

LAUNCH

GOTOWE ROZWIĄZANIA

Posiadamy gotowe rozwiązania dla branży hotelarskiej i firm eventowych. Jeśli szukasz tańszych rozwiązań na uruchomienie aplikacji swojej firmy i akurat działasz w tych branżach możemy zaproponować Ci systemy oparte na rozliczeniu abonamentowym.

Zapytaj o cenę

Szukasz pomysłu na aplikację dla swojej firmy? Możemy przygotować dla Ciebie analizę co dzieje się w świecie mobile w Twojej branży i podpowiedzieć jakich rozwiązań poszukują Twoi klienci. Taka analiza pozwoli Ci lepiej przygotować się do wdrożenia aplikacji mobilnej.